poniedziałek, 17 kwietnia 2017

WYNIKI Wiosennego konkursu


Z niewielkim opóźnieniem spowodowanym świętami, mam przyjemność ogłosić zwycięzcę Wiosennego konkursu. Książka Agnieszki Olszanowskiej pt. „Tajemnica dziesiątej wsi” wędruje do… Beaty Kandzi, której odpowiedź na pytanie „Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie dotyczące wsi?” spodobała mi się najbardziej. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział, a Beacie gratuluję i proszę o przesłanie adresu korespondencyjnego potrzebnego do wysłania nagrody. :-) A oto konkursowa praca: 

Mieszkam na wsi od urodzenia, więc to dla mnie ogrom miłych wspomnień. A najmilsze dotyczy miejsca tam położonego, gdzie odpoczywam, ładuję akumulatory i spędzam błogie chwile z lekturą, a jest to moja łąka, położona wśród pól, z dala od domów i blisko lasu, gdzie z radością czytam na łonie natury, w obecności przyrody, przy śpiewie ptaków i w promykach słonka. Wśród wiosennej zieleni traw, a najlepiej w letni czas, gdy siano suszy się na łące, lubię z dobrą książką zaszyć się przy kupce siana, gdzie jestem tylko ONA i ja sama, a potem przenieść się w ten lepszy świat, czytając przeżywać przygody niebywałe i poznawać osoby wspaniałe, to budzi emocji i uczuć w mej duszy wiele. Ta łąka to miejsce niby całkiem zwyczajne, ale jednak moje i dla mnie wyjątkowe, tam czas wolno płynie, w każdej chwili i godzinie, tam się wyciszam, uspokajam skołatane nerwy i uśmiecham się bez przerwy, ono mi radość przynosi i jest moim szczęściem w życiu, tam z dala od wszystkich, w ukryciu.

5 komentarzy:

  1. Piękne wspomnienie, gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To piękny świąteczny prezent! Dziękuję serdecznie za wygraną :) i za te miłe gratulacje :) Ogromnie się cieszę z wygranej i że moja odpowiedź się spodobała :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń