poniedziałek, 6 czerwca 2016

WYNIKI Urodzinowego konkursu fotograficznego

 
Serdecznie dziękuję Wszystkim za udział w Urodzinowym konkursie fotograficznym. Łącznie nadesłaliście aż 45 kreatywnych prac. Okazało się, że Wasza inwencja twórcza nie zna granic. Były niebieskie zakładki do książki w formie czekolady, batonów, balona, a nawet... skarpetek. :-) 

Tym razem miałam ogromny problem z wyborem wygranego zdjęcia, gdyż poziom był bardzo wyrównany. Ostatecznie postanowiłam więc dorzucić do puli nagród jeszcze jedną książkę („Teraz albo nigdy” Sarah Dessen) i przyznać trzy równorzędne pierwsze miejsca. Tym samym każda z nagrodzonych osób wygrywa po trzy książki, a kolejność, kto pierwszy wybierze tytuły będzie zależeć od tego, kto wcześniej napisze do mnie maila w tej sprawie na adres: niebieskazakladka@gmail.com.

Prace wybrałam, kierując się subiektywnym gustem i przyznając pierwsze miejsca w kategoriach: piękno, pomysł i kompozycja. Jedną z wygranych została Kasia Parzątka-Lipińska za PIĘKNO zdjęcia. Przyznam, że od razu skradło ono moje serce, dzięki bajecznym słonecznym promieniom i cudownej kwiatowej kompozycji. Co prawda nie ma na nim niebieskiej zakładki, ale jest niebieska książka, która poniekąd też odnosi się do nazwy bloga. Gratuluję. :-)

Kolejna wybrana przeze mnie osoba to Edyta Chmura, która ujęła mnie KOMPOZYCJĄ zdjęcia. Owszem, w konkursowym albumie znalazło się kilka podobnych ujęć z kwiatami i niebieską zakładką, ale to zachwyciło mnie delikatnym klimatem retro, różnymi odcieniami niebieskiego i uroczą dzierganą zakładką w formie kwiatu. Również gorąco gratuluję wygranej. :-)


Ostatnie wyróżnienie wędruje do Teresy Kaczały za POMYSŁ nie tylko na fotografię, ale również na historię z nią związaną. Bardzo mnie rozbawiła i udowodniła, że Teresa włożyła dużo serca w swoją pracę. Podobnie jak poprzedniczkom, również serdeczne gratuluję. :-)


Jeszcze raz każdemu z osobna dziękuję za nadesłane fotografie i – żałując, że nie mogę przyznać więcej nagród – zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. :-)

29 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia, zwłaszcza to drugie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Zwyciężczynie naprawdę się spisały. :-)

   Usuń
 3. Ale świetne zdjęcia! Widać, że uczestniczki naprawdę się postarały :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia! :) Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie. gratuluję zwycięzcom :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia :D Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze zdjęcie jest cudowne, zdecydowanie dobry wybór:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, nie byłam pewna swoich wyborów. Tak jak wspomniałam w poście, poziom prac był bardzo wyrównany. :-)

   Usuń
 8. Gratuluję pomysłu na konkurs i świetnych zdjęć! Z pewnością jesteś z nich dumna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję, świetne prace! :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne zdjęcia, na pewno miałaś nie lada problem z wyborem zwycięzców :) Serdecznie gratuluję, nagrody są wprost cudowne!! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję! Piękne zdjęcia! :)

  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2016/06/dziewczyna-z-pomaranczami.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsze zdjęcie jest przepiękne, ostatnie za to takie humorystyczne i przewrotne, podobają mi się! :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ależ żałuje że nie mogłam wziąć udziału! Cudne prace 😍 ale niedługo wracam i bede Cię zamęczać Asiu komentarzami, odwiedzinami i wpisami :) super

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję, piękne zdjęcia - żałuję, że sama nie wzięłam udziału w konkursie :).

  OdpowiedzUsuń